• Son
%99 Doğal ve Organik C Vitamini SPF 30 Nemlendirici Kimyasal İçermeyen Güneş Kremi. Nano Olmayan Çinko ve Titanyum-Profesyoneller ve Estetisyenler için Yüz Cilt Bakımı için Hafif Yağlı Olmayan SPF.

%99 Doğal ve Organik C Vitamini SPF 30 Nemlendirici Kimyasal İçermeyen Güneş Kremi. Nano Olmayan Çinko ve Titanyum-Profesyoneller

Rating 
₺ 135.00

Sayısı
Stokta

GÜNEŞTEN KORUNMA ve PARLAYAN NEMLENDİRİCİ BİR ARADA-C Vitamini bakımından zengin Noni, Amalaki, Kuşburnu ve Acerola kirazının doğal parlayan gücü, lekelerin, akne izlerinin, hiperpigmentasyonun ve diğer lekelerin görünümünü onarmaya yardımcı olurken, Çinko ve Titanyum, SPF30'UN geniş UVA/UVB koruması ile gelecekteki hasarı aktif olarak önler. EN İYİ TAMAMEN DOĞAL YÜZ GÜNEŞ kremi-Güneş koruyucusunda aradığınız tüm özellikler, suya dayanıklı, kimyasal içermeyen / kimyasal olmayan, nano içermeyen ve %100 mineral bazlı dahil olmak üzere sizin için burada.SORUNSUZ bir şekilde devam eder - Bu C Vitamini güneş kremi, yağlı hissetmeden veya beyaz bırakmadan kolayca ve sorunsuz bir şekilde devam eder appearance.It tüm cilt tipleri için mükemmel olan orta ila hafif bir nemlendiricidir.ETKİLİ DOĞAL BİLEŞENLER-Yaşlanmanın etkilerine karşı doğal olarak koruyan, kollajen üretimini artıran ve ince çizgileri pürüzsüzleştiren C vitamininin hak ettiğiniz cilt hücrelerine güçlü bir doz verin.Çinko ve Titanyum Dioksit, hassas cildiniz ile güneşin zararlı ışınları arasında fiziksel bir bariyer oluşturarak geniş spektrumlu koruma için zararlı UVA/UVB ışınlarını engeller. 99 DOĞAL ve ORGANİK-RD Alchemy'deki misyonumuz, Etnobotanik, Bitkisel İlaç ve Doğal Ürün Kimyası bilimlerine dayanan toksik olmayan, terapötik ürünler yaratmaktır.Kimyasal içermeyen güneş kremi kuru - normal cildi korur, aydınlatır ve nemlendirir.Koyu lekeleri yok eder, cilt tonunu aydınlatır, pürüzsüzleştirir ve yumuşatır.Againg'in etkilerini azaltır.Yağlanmadan hafifçe nemlendirir.Geniş spektrumlu UVA ve UVB koruması SPF30. %99 Doğal ve Organik.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara