• Son
Büyük Ahşap yemek masası Pikap Ahşap Tembel Susan servis tepsisi Yuvarlak Döner Tepsi yemek masası Üst servis tabağı Döner Pikap Masaüstü Tepsisi

Büyük Ahşap yemek masası Pikap Ahşap Tembel Susan servis tepsisi Yuvarlak Döner Tepsi yemek masası Üst servis

Rating 
₺ 66.60

Sayısı
Stokta

► Kararlılık : Döner tablanın dönen parçasının alt kısmı, masaüstünüzü çizmeyecek ve tepsiyi sabit tutacak yumuşak plastik kaymaz ayak pedleri ile tasarlanmıştır. ► Güçlü ve Dayanıklı : Ahşap yuvarlak döner servis tepsisi, pürüzsüz yüzey, korozyon önleyici, deforme olması kolay değil, düzgün dönebilir ve temizlenmesi kolaydır. ► Çok Sahne : Otellerde, restoranlarda, mutfaklarda, doğum günü partilerinde, aile yemeklerinde vb. Yemek masaları için çok uygundur. yemek, kek, atıştırmalık, pizza vb. Servis etmek için. ► 360 Derece Döndürme : Masanın üzerine yerleştirildiğinde, tepsiyi döndürerek istediğiniz yiyecekleri alabilir ve herkesle kolayca paylaşarak size rahat bir yemek deneyimi yaşatabilirsiniz. ► Çoklu Seçenekler : 50cm-90cm / 20inch-35inch Lazy Susan döner tabla 6 farklı renkte mevcuttur; döner tablanın çapının masa üstü çapından yaklaşık 50 cm daha küçük olması önerilir. * Ahşap lazy Susan servis döner tablası size rahat bir yemek deneyimi sunar. * Döner döner tabla, lezzetli yemekler, kekler, tatlılar, atıştırmalıklar vb.Görüntülemek için kullanılabilir. böylece en sevdiğiniz yiyecekleri hızlı bir şekilde alabilirsiniz. * Toplama ve paylaşma için çok uygundur.1 40inch(28inch)/ 80 cm () 24inch ahşap, sentetik ahşap Kalınlığı : 15 mm Çap : 50cm(20inch)/ 60cm/ 70cm / 90cm(35inch) Miktar : 1 adet Lütfen Dikkat pikap Malzeme Dönen özellikler : Ürün Adı : : : . Ürün paketi sadece döner tablayı içerir (resimde gösterilen diğer öğeler dahil değildir). 2. Kenar işleminden geçme ihtiyacı nedeniyle, döner tablanın çapı yaklaşık 2-3 cm'lik bir hataya sahip olacak ve hatanın kalınlığı yaklaşık 1-2 mm olacaktır.Lütfen alınan gerçek ürüne bakın. 3. Ürünle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin ve müşteri hizmetleri departmanımız sizin için çözmek için elimizden geleni yapacaktır.

Ürün parametreleri

Product name:
Rotating turntable
Material:
wood, synthetic wood
Thickness:
15 mm
Diameter:
50cm(20inch)/ 60cm(24inch)/ 70cm(28inch)/ 80cm(32inch) / 90cm(35inch)
Quantity:
1 piece
Please Note:
1. The product package only contains the turntable (not including the other items shown in the picture). :
2. Due to the need to go through the edging process, the diameter of the turntable will have an error of about 2-3cm, and the thickness of the error will be about 1-2mm. Please refer to the actual product received. :
3. If you have any questions about the product, please contact us in time, and our customer service department will try our best to solve it for you. :

Bu kadar sever alıcılara