• Son
Güç Dağıtım Koruma Kutusu, Kurulumu Kolay Şeffaf Kapak Güç Dağıtım Koruma Kutusu Aşındırıcı Olmayan Devre Kesici için Güzel Görünüm

Güç Dağıtım Koruma Kutusu, Kurulumu Kolay Şeffaf Kapak Güç Dağıtım Koruma Kutusu Aşındırıcı Olmayan Devre Kesici

Rating 
₺ 53.07

Sayısı
Stokta

Kabuk malzemesi PC mühendislik plastiğidir, alt kutunun ayrılmış bir çıkış deliği vardır, içinde kılavuz raylar vardır, kolay install.No şeffaf kapağı açmanız gerekir, uygulama durumunu şeffaf kapaktan gözlemleyebilirsiniz, bu da kullanımı çok uygundur.Güç dağıtım koruma kutusu, su geçirmez dağıtım kutusu şeffaf kapak ve su geçirmez sızdırmazlık halkasından yapılmıştır.PC ve kauçuk ve diğer malzemelerden yapılmış, güzel görünüm, sağlam ve dayanıklı, özellikle 5 yollu devre kesiciler için tasarlanmıştır.Alt kutunun delik boyutu serbestçe açılabilir ve aksesuarlarla donatılmıştır, aşındırıcı değildir ve iyi bir yalıtıma sahiptir.Özellik : 1. Güç dağıtım koruma kutusu, su geçirmez dağıtım kutusu şeffaf kapak ve su geçirmez sızdırmazlık halkasından yapılmıştır.2. Kabuk malzemesi PC mühendislik plastiğidir, alt kutunun ayrılmış bir çıkış deliği vardır, içinde kılavuz raylar vardır, kurulumu kolaydır.3. Alt kutunun delik boyutu serbestçe açılabilir ve aksesuarlarla donatılmıştır, aşındırıcı değildir ve iyi bir yalıtıma sahiptir.4. PC ve kauçuk ve diğer malzemelerden yapılmış, güzel görünüm, sağlam ve dayanıklı, özellikle 5 yollu devre kesiciler için tasarlanmıştır.5. Şeffaf kapağı açmaya gerek yok, Elektrik, Elektronik, Haberleşme, Yangın Söndürme Ekipmanları, Kontrol Panelleri, bağlantı Kutuları, PCB Kutusu, Gemi, Petrokimya, Büyük Fabrikalar, Kıyı Fabrikalar İçin İP65 Compatible use Specification için süper rahat : Öğe Türü : Güç Dağıtım Koruma Box Material : PC + Rubber Waterproof Değerlendirme : : olan şeffaf kapağı sayesinde uygulama durumunu gözlemlemek, Terminal Ekipmanları, Atık Su Arıtma Tesisleri, Çevre Kirliliği, İnşaat, İletişim Mühendislik, Güvenlik İzleme , Belediye Mühendislik Tesisleri, vb Boşaltma yapabilirsiniz.Paket listesi : 1 x Güç Dağıtım Koruma Kutusu4 x Vida2 x Su Geçirmez Fiş.

Ürün parametreleri

Item Type:
Power Distribution Protection Box
Material:
PC + Rubber
Waterproof Rating:
IP65
Compatible:
For Electrical, Electronic, Communications, Firefighting Equipment, Control Panels, Junction Boxes, PCB Box, Ships, Petrochemicals, Large Factories, Coastal Factories, Unloading Terminal Equipment, Sewage Treatment Facilities, Environmental Pollution Construction, Communication Engineering, Security Monitoring , Municipal Engineering Facilities, etc.
Package List:
1 x Power Distribution Protection Box4 x Screw :
2 x Waterproof Plug :

Bu kadar sever alıcılara