• Son
HEWXWX Elektrikli Göğüs Pompası, Şarj Edilebilir Emzirme Pompası 3 Modlu Akıllı Dokunmatik Ekran 9 Seviye Ayarı, Düşük Gürültülü Çalışma, BPA İçermez,Mavi

HEWXWX Elektrikli Göğüs Pompası, Şarj Edilebilir Emzirme Pompası 3 Modlu Akıllı Dokunmatik Ekran 9 Seviye Ayarı,

Rating 
₺ 222.60

Sayısı
Stokta

【YÜKSEK KALİTELİ MALZEMELER】 Göğüs pompası, güvenliği sağlamak için BPA içermeyen yüksek kaliteli silikondan yapılmıştır breastfeeding.In ek olarak, yumuşak silikon süt pompalarken daha rahat olmasını sağlar, yastık vücudunuza daha iyi uyar ve iş verimliliğini artırır. 【3 MOD】Göğüs pompasının 3 modu, 9 gücü, 27 emme modu vardır ve aynı anda masaj yapabilir/prolaktasyon yapabilir/pompalayabilir.Annem serbestçe geçiş yapabilir ve farklı zamanlarda emme ihtiyaçlarını karşılayabilir. 【ÇOKLU ŞARJ YÖNTEMLERİ】 büyük kapasiteli bir şarj edilebilir pil, pompanın 2 saat çalışmasını sağlayabilir.Göğüs pompasını bir güç bankası, dizüstü bilgisayar, elektrik fişi veya USB şarjı ile kolayca şarj edebilirsiniz cable.It tamamen şarj olması sadece 2 saat sürer. 【İNSANLAŞMIŞ tasarım】 Göğüs pompası, geri akışı etkili bir şekilde önlemek ve sütü korumak için ördek gagası valf sızdırmazlık teknolojisini benimser clean.At aynı zamanda, şişe, annelerin farklı ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve cilde rahat ve yakın olan büyük bir kalibre ile tasarlanmıştır. 【MÜKEMMEL HİZMET】 mağazamıza hoşgeldiniz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.24 Saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz hours.At aynı zamanda, mağazamızda başka birçok vardır, sizin gibi bir şey bulmak için bekliyoruz!Biz her zaman size hizmet etmeye hazırız!.Göğüs pompamız anneler için en iyi seçimdir, emme pürüzsüz ve engelsiz, güvenli, rahat ve sağlıklıdır.Zararlı madde içermiyor.Yüksek sıcaklığa dayanıklı, kolay temizlenebilir ve daha güvenli.Dışarı çıkarken saklanması ve taşınması kolaydır.Şartname : Adı : Göğüs pomp Asıürün boyutu : 17.5 cm×8cm×8cm Rated voltaj : 100-240 VGear pozisyon : 9 gears Material : PPBottle kapasitesi : 150ml Color : pembe, blue Features : 1. 3 mod, 1~9 seviye güçlü emme masajı, emzirme ve emme, serbestçe değiştirme ve farklı zamanların emme ihtiyaçlarını karşılama vardır.2. Küçük boyutu, taşıması kolay ve mağaza.3. Sessiz modda olduğu gibi daha kolay ve çok az gürültü yapmak için tuşlara dokunun.4. Meme ucu bebeğin meme ucu gibi emiyor.5. Uygun USB şarj kablosu, anneler için daha uygun.6. Büyük kalibreli tasarım farklı annelerin ihtiyaçlarını karşılayabilir.Paket içeriği : 1×Besleme şişesi1×Emzik1×Güç kablosu1×Motornot : 1.Öğenin gerçek rengi, monitörünüzün parlaklığı ve ışık parlaklığı gibi birçok faktörün neden olduğu web sitesinde gösterilen resimlerden biraz farklı olabilir.2.Lütfen ölçüm verileri için hafif sapmaya izin verin.Anlayabiliyorum umuyoruz, teşekkür ederim!.

Ürün parametreleri

Name:
Breast pump
Product size:
17.5cm×8cm×8cm
Rated voltage:
100-240V
Gear position:
9 gears
Material:
PP
Bottle capacity:
150ml
Color:
pink, blue
Features:
1. There are 3 modes, 1~9 levels of powerful sucking massage, breastfeeding and sucking, freely switching and meeting the sucking needs of different times. :
2. Small size, easy to carry and store. :
3. Touch the keys to make it easier and very small noise, just like silent mode. :
4. Nipple sucking like a baby's nipple. :
5. Convenient USB charging cable, more convenient for mothers. :
6. Large-caliber design can meet the needs of different mothers. :
Package Included:
1×Feeding bottle :
1×Pacifier :
1×Power cord :
1×Motor :
1.The real color of the item may be slightly different from the pictures shown on website caused by many factors such as brightness of your monitor and light brightness. :
2.Please allow slight deviation for the measurement data.Hope you can understand, thank you! :

Bu kadar sever alıcılara