• Son
Pnömatik Silindirler, Değiştirme için Alüminyum Alaşımlı G1/8 Giriş Hava Silindiri

Pnömatik Silindirler, Değiştirme için Alüminyum Alaşımlı G1/8 Giriş Hava Silindiri

Rating 
₺ 79.50

Sayısı
Stokta

İyi Malzeme : Kaplama işleminden geçtikten sonra, alüminyum alaşımı yüksek mukavemete sahiptir ve deforme olması kolay değildir.Kararlı Çalışma : Sıkışmadan 0.15 ila 1.0 mpa'nın altında çalışabilir, pnömatik silindir yüksek verimliliğe sahiptir.Kurulumu kolay : Küçük boyutu ve hafifliği ile birlikte gelir, kurulum birkaç dakika içinde kolayca tamamlanabilir.Çift Etkili : Çift etkili tip, her iki yönde de yüklemeye izin verir ve istikrarlı çalışma performansı sağlar.Güvenli Sızdırmazlık : M24 kapak dişi ile birlikte sızdırmazlık halkası, sızıntı olmadan sağlam ve sıkı bağlantı sağlar.Özellik : 1. Kararlı Çalışma : Sıkışmadan 0.15 ila 1.0 mpa'nın altında çalışabilir, pnömatik silindir yüksek verimliliğe sahiptir.2. Çift Etkili : Çift etkili tip, her iki yönde de yüklemeye izin verir ve istikrarlı çalışma performansı sağlar.3. Güvenli Sızdırmazlık : M24 kapak dişi ile birlikte sızdırmazlık halkası, sızıntı olmadan sağlam ve sıkı bağlantı sağlar.4. İyi Malzeme : Kaplama işleminden geçtikten sonra, alüminyum alaşımı yüksek mukavemete sahiptir ve deforme olması kolay değildir.5. Kurulumu kolay : Küçük boyutu ve hafifliği ile birlikte gelir, kurulum birkaç dakika içinde kolayca tamamlanabilir.1 -5~70°tutulsun Konu : M24 Air Giriş iş Parçacığı : G1/8 Piston Rod Konu : M10 Package Listesi : 1 x Cylinder Note Alüminyum Alloy Product Model : MAL32-150 Action Şekli : Orta Type Working Çift Eylem : Air Pressure Aralığı : 0.15~1.0 MPa Operating Sıcaklık Cylinder Product Malzeme özellikleri : Öğesi Türü : : : : . Çalışma sırasında yük değiştiğinde, yeterli çıkış gücüne sahip bir silindir seçilmelidir; 2. Yüksek sıcaklık veya aşındırıcı koşullar altında, karşılık gelen yüksek sıcaklık veya silindirler seçilmelidir; 3. Yüksek nem, çok fazla toz, su damlacıkları, yağ lekeleri ve kaynak cürufu olduğunda silindirin korunması gerekir; 4. Silindir boru hattına bağlanmadan önce, enkazın silindire girmesini önlemek için boru hattındaki kir temizlenmelidir; 5. Silindirin kesilmesi, kullanılmadan önce 40 M'nin üzerindeki bir filtre elemanı tarafından filtrelenmelidir; 6. Düşük sıcaklıklı bir ortamda, suyun sistemi sızdırmaz hale getirmesini önlemek için donma önleme önlemleri alınmalıdır; 7. Yan yükten kaçının, aksi takdirde piston kolu kolayca deforme olur ve dişe zarar verir.Tek eylem türü karşılığında yüklenemez; 8. Silindir çıkarıldıktan sonra uzun süre kullanılmazsa, ru'ya dikkat edilmelidir.

Ürün parametreleri

Item Type:
Cylinder
Product Material:
Aluminium Alloy
Product Model:
MAL32-150
Action Form:
Double Action Type
Working Medium:
Air
Pressure Range:
0.15~1.0MPa
Operating Temperature:
-5~70℃
End Cover Thread:
M24
Air Inlet Thread:
G1/8
Piston Rod Thread:
M10
Package List:
1 x Cylinder :
1. When the load changes during work, a cylinder with sufficient output power should be selected; :
2. Under high temperature or corrosive conditions, corresponding high temperature or cylinders should be selected; :
3. The cylinder needs to be protected when there is high humidity, a lot of dust, water droplets, oil stains, and welding slag; :
4. Before the cylinder is connected to the pipeline, the dirt in the pipeline must be cleared to prevent debris from entering the cylinder; :
5. The cut off of the cylinder should be filtered by a filter element above 40M before it can be used; :
6. In a low temperature environment, measures for freezing prevention should be taken to prevent the water from sealing the system; :
7. Avoid side load, otherwise the piston rod will easily deform and damage the thread. The single action type cannot load in return; :
8. If the cylinder is not used for a long time after the removal, attention should be paid to ru :

Bu kadar sever alıcılara