• Son
Gasgff Terziler Kukla Manken Ekran Kadın Manken

Gasgff Terziler Kukla Manken Ekran Kadın Manken

Rating 
₺ 115.50

Sayısı
Stokta

- Ayarlanabilir : yapay kol, çıkarılabilir, mükemmel işçilik, esnek ve ayarlanabilir eklemler, çeşitli şekillerde konabilir. - Ayarlanabilir yükseklik : Giysileri görüntülemek için daha iyi bir açı bulmak için yükseklik 140-180 cm arasında esnek bir şekilde ayarlanabilir.Not : Tüm ürün boyutları manuel ölçüm, küçük bir hata varsa, lütfen anlayın. - Sağlam taban : Galvanik işlemle yapılmış, şık ve güzel tripod tabanı, kıyafetlerinizi daha üç boyutlu ve ince hale getirir.Şartname : Malzeme : plastik, süet kumaş, masif ahşap kol, tripod tabanı Ürün Boyutu : Omuz genişliği : 36 cm, göğüs : 82 cm, bel : 60 cm, kalça : 80 cm Yükseklik esnek ve ayarlanabilir ve kolay kullanım için 140-180 cm arasında ayarlanabilir. - Yapay kol çıkarılabilir ve mükemmel işçiliğe sahiptir.Her bağlantı esnek ve ayarlanabilir ve çeşitli şekillerde kullanılabilir. - Galvanik işlemle yapılmış, şık ve güzel tripod tabanı, kıyafetlerinizi daha üç boyutlu zayıflama yapar.

Ürün parametreleri

Material:
plastic, suede fabric, solid wood arm, tripod base
Product Size:
Shoulder width:
36cm, Bust
The height is flexible and adjustable and can be adjusted between 140-180cm for easy use. :
- The artificial arm is detachable and has exquisite workmanship. Each joint is flexible and adjustable, and can be used in various shapes. :
- Tripod base, made by electroplating process, fashionable and beautiful, make your clothes more three-dimensional slimming :

Bu kadar sever alıcılara