• Son
Bebek Elektrikli Beşik, taşınabilir Bebek Beşik Sandalye Yenidoğan Taşıyıcı Bebek Yatağı Bebek Yatıştırıcı Salıncak Beşik Ev ve Seyahat Kullanımı için USB Fişi ile(Mavi)

Bebek Elektrikli Beşik, taşınabilir Bebek Beşik Sandalye Yenidoğan Taşıyıcı Bebek Yatağı Bebek Yatıştırıcı

Rating 
₺ 359.37

Sayısı
Stokta

Akıllı Zamanlama Fonksiyonu : Yenidoğan taşıyıcı beşiğimiz, akıllı zamanlama fonksiyonu ile tasarlanmış ve 3 çeşit salıncak moduna sahip, zamandan ve emekten tasarruf sağlayan elektrikli salıncak yapabilir.Kolay Montaj : Bebek beşik sandalyemiz paketin komple aksesuarları ile birlikte gelir, kolay montaj ve yeni doğan bebek ve yeni anneler için güzel bir hediye olabilir.Temizlemesi kolay : Elektrikli bebek beşiğimizin bez kapağının sökülmesi kolaydır ve clean.It sökmek ve temizlemek için sadece bir adım alır, kullanımı kolay ve kullanışlıdır.Kolay Saklama : Kısa bir fermuarı açtığınız sürece, bez kapağını kolayca çıkarabilir ve temizleyebilirsiniz, kullanımdan sonra kolay saklama.Yaygın Uygulamalar : Taşınabilir bebek elektrikli beşiğimiz hem ev hem de seyahat kullanımı için uygundur, yeni doğan bebek bebeği için uygundur.Şartname : Öğe Türü : Bebek elektrik beşiği Malzeme : Çelik boru + plastik + bez Ahşap Malzeme : Çevre koruma orta elyaf kurulu Piller : 4 adet AA pil (dahil değildir) Uygulama : 0-18 aylık bebekler Fonksiyon : 1. Üç hız ayarı; 2. Üç dişli zamanlama (15-30-45mins); 3. Uzun yatak ile bir iç uzunluğu 85 cm / 33.5 in; 4. Bluetooth fonksiyonu Yük Taşıyan : 25 kg / 55.1 lb(yaklaşık.) Bluetooth fonksiyonu talimatları 1. Ana müzik düğmesine 3 saniye boyunca uzun basın ve mavi ışık yanıp söner. 2. Bluetooth kontrol sayfasına girmek için telefondaki "Ayarlar" - "Bluetooth" u tıklayın ve bağlanmak için SANPLO veya SANPAO'NUN Bluetooth adını tıklayın. 3. Başarılı bir bağlantıdan sonra, telefonunuzdaki müzik uygulamasını açın, uygulamada en sevdiğiniz şarkıları arayın ve çalın, şarkıları değiştirin, ses seviyesini ayarlayın ve diğer işlemleri yapın. 5 Bluetooth'u başka bir cep telefonuna bağlamak istiyorsanız, lütfen önce orijinal cep telefonundaki Bluetooth'un bağlantısını kesin : sayfaya girmek için "1" e tıklayın ve ardından "Bağlantıyı Kes"e tıklayın. 6 Dahili müzik çalmak istiyorsanız, lütfen Bluetooth'un kapalı olduğundan emin olun.Bluetooth yöntemini kapatın : ana bilgisayar müzik düğmesine 3 saniye boyunca uzun basın ve mavi gösterge ışığı söner.Paket listesi : 1 x Manuel 2 x Sabit Kemer 1 x USB kablosu 1 x Raf 1 x Cibinlik 1 x Yatak 1 x Yatak Kurulu 1 x Beşik Tampon 1 x Ana Kafa 1 x Yardımcısı Kafa 4 x Destek .

Ürün parametreleri

Item Type:
Baby Electric Bassinet
Material:
Steel pipe + plastic + cloth
Wood Material:
Environmental protection medium fiber board
Batteries:
4pcs AA batteries (Not included)
Application:
0-18 months old babies
Function:
 
1. Three speed regulation;  :
2. Three-gear timing(15-30-45mins); :
3. Long bed with an inner length of 85cm / 33.5in; :
4. Bluetooth function :
Load Bearing:
25kg / 55.1lb(approx.)
Bluetooth function instructions :
1. Long press the host music button for 3 seconds, and the blue light flashes. :
2. Click Settings - Bluetooth on the phone to enter the Bluetooth control page, and click the Bluetooth name of SANPLO or SANPAO to connect. :
3. After successful connection, open the music APP on your phone, search and play your favorite songs on the APP, switch songs, adjust volume and other operations. :
5 If you want to connect Bluetooth on another mobile phone, please first disconnect Bluetooth on the original mobile phone:
click 1 to enter the page and then click Disconnect.
6 If you want to play built-in music, please make sure that the Bluetooth is turned off. Turn off the Bluetooth method:
long press the host music button for 3 seconds, and the blue indicator light will be turned off.
Package List:
1 x Manual  :
2 x Fixed Belt  :
1 x USB Cable  :
1 x Rack :
1 x Mosquito Net :
1 x Mattress  :
1 x Bed Board  :
1 x Crib Bumper :
1 x Host Head :
1 x Deputy Head  :
4 x Support  :

Bu kadar sever alıcılara