• Son
YOT Headstand Tezgah Eğitmen Inversiyon Tezgah Spor Standı Sandalye için Ayak Up Denge Eğitim Çekirdek Gücü Yapı Backbends Germe Fitness ekipmanları Ev Spor Salonu (Renk: Kırmızı)

YOT Headstand Tezgah Eğitmen Inversiyon Tezgah Spor Standı Sandalye için Ayak Up Denge Eğitim Çekirdek Gücü

Rating 
₺ 173.40

Sayısı
Stokta

[Kafa Bantlarının Faydaları] : Vücuttaki dolaşımı iyileştirir, çekirdek gücünü arttırır, kaygı ve stresi azaltır, sağlıklı cildi destekler ve hastalıklarla savaşır, omurgayı yeniden hizalar, sindirimi ve metabolizmayı iyileştirir, seks hormonlarının üretimini arttırır, duruşu iyileştirir ve akciğerleri güçlendirir ve çok daha fazlası. [Yaygın Uygulama] : Headstand tezgahı, kafa standı, omuz standı, amuda kalkma ve çeşitli pozlar için mükemmeldir; Hem yeni başlayanlar hem de deneyimli sporcular için idealdir.Ara verdiğimizde, tabureyi değiştirmek için bir kanepe ve ayakkabı olarak bile kullanabiliriz, dışkı çok amaçlıdır. [Istikrarlı balkon; ofis; spor salonu; açık.- Paket içeriği : 1 × Headstand Tezgah★ Sıcak ipuçları : - Lütfen ilk denemeniz için koruyucu önlemler alın.Önünüzde insanlara yardım veya duvar koruması olduğundan emin olun.- Farklı partiler ve manuel ölçümler nedeniyle küçük hatalar oluşabilir.Anlayışınız için teşekkür ederiz.- Yukarıdaki tüm görüntüler görüntülenir ve farklı görüntü efektleri farklı olabilir.Lütfen mevcut ürüne bakın.★ Müşteri Hizmetleri-Ürünün herhangi bir kalite sorunu varsa %100 Para İadesi veya Değişim sunuyoruz, güvenle satın alabilirsiniz.- 24 saat çevrimiçi müşteri hizmeti sunuyoruz, herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize mesaj atmaktan çekinmeyin.İyi iletişim için teşekkürler!- Biz 24 saat içinde gemi söz veriyorum, ve teslim süresi 7-20 iş günü.

Ürün parametreleri

- Material:
Thick steel frame + PU sponge pad
- Color:
Black & Red
- Dimensions:
67×44×37 cm / 26.3×17.3×14.5 inch
- Net Weight:
4.8kg / 10.58 lbs
- Max. Load:
250kg / 550lbs
- Function:
bedroom; balcony; office; gym; outdoor.
- Package contents:
1 × Headstand Bench
★ Warm Tips:
- Please, take protective measures for your first try. Make sure there are people assistance or wall protection in front of you. :
- Minor errors can occur due to different batches and manual measurements. Thank you for your understanding. :
- All the above images are displayed, and the different display effects may be different. Please refer to the current product. :
★ Customer Service :
- We offer 100% Money Back or Exchange if the product has any quality issues, you can buy with confidence. :
- We offer 24 hours online customer service, please feel free to message us if you have any questions. Thanks for good communication! :
- We promises to ship within 24 hours, and the delivery time is 7-20 working days. :

Bu kadar sever alıcılara